Menu
Sepetim

4000 mAh Promosyon Powerbank, Kalem ve Defter Set TOPTAN

4000 mAh Promosyon Powerbank, Kalem ve Defter Set  TOPTAN
2 - 3 Gün
4000 mAh Promosyon Powerbank, Kalem ve Defter Set TOPTAN

Promosyon Powerbank, Kalem ve Defter Set 

Promosyona özel olan en çok tüketilen ürünlerden bir araya gelmiş olan seti yukarıda görmektesiniz. Set içerisinde;

4000 mAh powerbank, tükenmez kalem ve 9 x 14 cm boyutlarında bir defter oluşturmaktadır.

Set içerisindeki ürünlerin renk uyumu da görmüş olduğunuz gibi birbirini tamamlamaktadır. 

İçerisindeki powerbank 4000 mAh pil kapasitesine sahiptir. Bu kapasitede bir powerbank sizi yarı yolda bırakmaz mobil cihazınızı en az 1 kez tam kapasite şarj eder ve üstüne çıkabilir. Ortalama olarak 2 kez kullanabileceğiniz bir üründür. Ayırca içerisinde kalan pil kapasitesinin görülebilmesi için LED gösterge bulunmaktadır. 4 kademeli olan bu gösterge sizin kullanım zamanınızı ayarlayabilmenize yardımcı olur.

Bir diğer özelliği de karanlık zamanlar için olası bir durumda kullanmanız için içerisinde bulunan el feneri özelliğidir. Her an ihtiyacınız olabilecek bu özellik sizin taşınabilir şarj cihazınızda bulunmaktadır.

Seti tamamlayan diğer ürünler bir adet tükenmez kalem ve ortalama boyutlarda olan bir defterdir. Tükenmez kalem ile defter herkesin işine yarayacak ve her zaman yanında,masasında,cebinde bulundurması gereken ürünler. 

Üstelik ne çok küçük ne de portatif olmayacak kadar büyük boyutlarda olmayan bu defter baskı yapılabilir özelliğe sahiptir. Boyutları 9x14 cm olan bu deftere istediğiniz kısmına logonuzu yada istediğiniz herhangi bir yazıyı baskı yapabiliyoruz. 

Üstelik sadece bununla sabit kalmıyor. Powerbank üzerine ya da şık kutusu üzerine de baskı yapabilir. 

En kısa zamanda sahip olmak istediğiniz ,ihtiyacınız olan bu promosyon ürünleri 1-3 gün içerisinde teslim etmekteyiz. İlk baskı örneği sizin tarafınızdan onay alındıktan sonra diğer tüm ürünlere baskı yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetiniz esas alınarak tamamlanan işlere referans bölümünden bakabilirsiniz.

Reklam,tanıtım ya da  özel günlerde hediye amaçlı kullanabileceğiniz bu promosyon ürünler kalitenizi arttıracak ve akılda kalıcı işler yapmış olacaksınız. 

Yapmanız gereken site üzerinden veyahut her zaman ulaşabileceğiniz sipariş hattımızdan isteklerinizi söyleyebilirsiniz. Mail üzerinden de görüşme sağlayabileceğimizi unutmayınız !

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
0,00 TL
Vergiler Hariç: 0,00 TL
  • Stok Durumu: 2 - 3 Gün
  • Ürün Kodu: BT-311
Satın alabilmek için asgari adet: 50