Akıllı telefon, tablet ve laptopların portatif olmaları nedeni ile masa üstü bilgisayarların ikinci planda kaldığı bilinmektedir. Her yere taşınabilen bu aletlerin en büyük dezavantajları ise şarjlarının kısa sürede bitmesidir.

Powerbank gibi birçok ürünün yaşamımızı kolaylaştırdığı günümüzde, bu ürünleri satın alırken kaliteli olanları tercih etmeye özen göstermeli ve ucuz ürünleri almamalıyız. Ucuz ve sahte ürünler birçok açıdan zararlıdır.
Cihazlara zarar verdikleri gibi patlayarak can kaybına da sebep olabilirler. Bu yüzden kaliteli ve garantili ürün almak çok önemlidir. Power bank seçerken yüksek mAh olmasına özen göstermeniz gerekir. Bu şekilde daha etkili bir şarj etme kapasitesine erişmiş olursunuz.

Power bank ürünleri satan powerbank.gen.tr mağazasından online alışveriş yaparak, panasonic piller kullanılarak üretilen ve 2 yıl garantili olan powerbank’ları satın alabilirsiniz.

Aynı gün kargo hizmeti ile kısa sürede tüm Türkiye’ye kargolanan ürünleri isterseniz toptan olarak da alabilirsiniz. Birçok farklı renk ve dizaynda bulunan powerbank’lar fiyat olarak da uygun satılmaktadır.

Powerbank Nereden Satın Alınır?

Powerbanklar işporta tezgâhlarında bile satılmaktadır. Ancak aldığınız üründe bir sorun yaşadığınızda muhattap bulma sorunuyla karşı karşıya kalabilirsiniz. İnternet üzerindeki güvenilir olmayan sitelerden ürün aldığınızda yine muhattap bulamayabilirsiniz. Böyle sorunlarla karşılaşmamak için bizi tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve bilindik markaların garantili ürünlerini web sayfamız üzerinden rahatlıkla alabilirsiniz.
Powerbank satın alırken tercih edebileceğiniz bu işte uzman olan bir site olan powerbank. gen.tr sitesinden online alışveriş yaparak dilediğiniz mAh birimine sahip olan powerbanklar satın alabilirsiniz. Powerbankalrınızı dilerseniz iki usb çıkışlı alarak birçok elektronik aletinizi aynı anda şarj edebilirsiniz.

Powerbank Nasıl Kullanılır?

Powerbank elektrikli bir prize takılarak şarj edilir. Boş olduğu zaman kırmızı ışıkla gösterge panelinde işaret verir. Tam dolması için 1-2 saat ya da daha uzun süre şarj etmek gerekir.

Şarj dolduğu zaman yeşil ışık yanar ve Mah özelliğine göre bir ya da kaç kere cihazınızı şarj edebilmenizi sağlar.

Powerbank Alırken Önemli Noktalar

Powerbank taşınabilir şarj cihazlarının içerisindeki pilin sadece mAh değeri önemli değildir aynı zamanda ürünün şarj çıkış voltajı şarj hızını belirlemektedir. Ne kadar yüksek şarj çıkışı olursa o kadar hızlı bir şekilde cihazınızı şarj edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra powerbank’ın giriş değeri de powerbank’ınızı ne kadar kısa sürede şarj edeceğinizi belirler. Yüksek giriş değerlerine sahip bir powerbank’ı çok daha hızlı bir şekilde şarj edip beklemeden yanınıza alıp çıkabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra alacağınız powerbank’ın mAh değeri yüksek, giriş ve çıkış değerleri yüksek olabilir fakat bunlar da tek başına belirleyici sebeplerden değillerdir, bunların yanı sıra aldığınız powerbank’ın içerisindeki pilin kalitesi çok önemlidir. Pil kalitesi arttıkça powerbank’ın ömrü artar ve daha uzun süre kullanma imkanı sunar.