Menu
Sepetim

Blog - powerbank RSS Feed

21 Aug Bir Telefonu 10 Defa Şarj Edecek Powerbank
1 1198
Bir cep telefonunu 10 defa şarj edebilecek kapasiteye powerbank. Kulağa biraz abartılı gibi gelebilir ama bu; yeni teknolojiye sahip powerbank’lar ile gayet mümkün.Cep telefonunuzu şarj etmek için 10 gün boyunca fiş ve priz aramanıza gerek kalmayacak!Ortalama bir telefonun batarya kapasitesinin 3.000 mAh olduğunu düşünürsek bu telefonu 10 defa şarj..
21 Aug Powerbank 5600 mAh – Video
21 Aug Menü Powerbank
0 1060
Müşterilerinize şarj imkanı sunmak sizi diğer cafe ve restaurantlardan ayırarak büyük bir tercih sebebi yapabilir. Müşterinize sunduğunuz hizmet sonucu geri dönüşler ve referanslarınız artabilir, müşteri sayısı ve müşterilerin oturma süresini artırabilirsiniz bu da ciddi kazançlar sağlamanıza fayda sağlayabilir.Menü Powerbank Güç KapasitesiMenü pow..
19 Aug Şarjınız Hiç Bitmeyecek
0 960
Akıllı telefonların hayatımızın merkezi haline gelmesi ile, sık kullandığımız bu elektronik aletlerde baş gösteren şarj sorunu bir çok işimizi aksatmaya başlamıştır.Sadece cep telefonları değil, tabletler ve diğer taşınabilir elektronikli cihazlarda da aynı sıkıntı baş göstermiştir. Özellikle dışarıda çok fazla vakit geçiren kişiler için şarj aleti..
18 Aug Şarjınız Her Zaman Dolu Olsun
0 929
Akıllı telefon, tablet ve laptopların portatif olmaları nedeni ile masa üstü bilgisayarların ikinci planda kaldığı bilinmektedir. Her yere taşınabilen bu aletlerin en büyük dezavantajları ise şarjlarının kısa sürede bitmesidir.Powerbank gibi birçok ürünün yaşamımızı kolaylaştırdığı günümüzde, bu ürünleri satın alırken kaliteli olanları tercih etmey..
18 Aug Şarjınız Bitmesin!
0 948
Akıllı telefonların hayatımızı kolaylaştırdığı gerçeği su getirmez. Ancak interneti cebimize sokan bu teknolojik gelişmenin en büyük sorunu şarjların kısa sürede bitmesidir.İlk çıkan telefonlarda, neredeyse haftada 1 şarj etmek yeterli iken, akıllı telefonlarda her gün şarj ihtiyacı hasıl olmaktadır. Sürekli dış ortamda bulunan kişiler için bu duru..
18 Aug Şarj Ünitesi Arama Derdine Son!
0 438
Günümüzde akıllı telefon ve tablet kullanımının oldukça yaygınlaşmaya başlaması nedeniyle bu tip cihazların şarj tüketimleri oldukça fazla olduklarından, bu cihazlarda ciddi anlamda şarj sorunu gündeme gelmekte, özellikle bir kaç günlük seyahatlerimizde bize en çok lazım olan cihaz haline gelmektedir.Şarj sorununu çözmek ve kablolu şarj cihazı taşı..
18 Aug Şarj Kabusu Bitti
0 442
İçerisinde bulunduğumuz asır, bir kamıma mobil asır gibidir. Kablosuz cihazların hayatımızı tamamen işgal ettiği, hemen hemen tüm işlerimizi yine bu mobil cihazlar olmadan yapamadığımız bir zaman dilimi içerisinde bulunmaktayız.Telefonlarımı, pc, notebook, parkmetre cihazlar, post cihazlar ve daha bir çok mobil cihazlar iş ve yaşam dünyamızın gerçe..
18 Aug Powerbank Mucizesi
0 400
Günümüzde teknoljik aletler o kadar çok arttı ki artık yakalamak mümkün değil. Akıllı telefonlar, laptoplar, tabletler, notebooklar ve daha birçok teknolojik alet. Ve maalesef bu teknolojik bağımlılık öyle bir hale geldi ki onlarsız yaşanamaz bir duruma geldi.Bu aletler akıllı modellere dönüştükçe şarj dayanma süreleri azalmaya başladı. Çok çabuk ş..
18 Aug Powerbank İle İletişiminizi Hiç Kesmeyin
0 454
Günümüzde gelişen teknolojiye paralel olarak akıllı cep telefonu ve tablet kullanımı da her geçen gün artmaktadır. Özellikle akıllı cep telefonu üreticilerinin piyasaya sürekli yeni ürünler çıkarması insanların yeni ürünleri kullanmalarını sağlamaktadır.Teknoloji her geçen gün gelişiyor ancak, cep telefonu üreticilerinin gelişen teknolojiye rağmen ..
18 Aug Kesintisiz Şarj İle Kesintisiz İletişim
0 520
Son hızla gelişen teknoloji sayesinde günlük işlemlerin çoğu cebimizdeki mobil cihazlar sayesinde yapılabilmektedir. Tatilde bulunduğunuz ortamı anlık paylaşmak, sosyal ağlarda bilgi alışverişi ve sohbet etmek, internette bankacılık işlemleri veya sörf için kullanılıyor.En güzel anları kamera ile kayıt ederken ya da en koyu sohbetin ortasında şarjı..
18 Aug Power Bank İle Şarj Çilesine Son!
0 575
Gelişen teknolojiye paralel olarak yanımızda taşımamız gereken cihaz sayısı o kadar artmıştır ki, bu cihazlar hem hayatımızı kolaylaştırmaya hem de çeşitli fonksiyonları ile hayatımızı renkli hale getirmeye başlamışlardır.Teknoloji birçok soruna çözüm üretmiş olmakla beraber hala bu cihazların şarj sorununa nihai bir çözüm üretememiştir. Power bank..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)